Comarch Edi – podstawowe informacje

Comarch Edi - podstawowe informacje

Comarch ERP Optima i Comarch Edi to rozwiązania, które wspierają funkcjonowanie firm działających w różnych branżach. Dziś skupimy się na tym drugim systemie – co warto wiedzieć o Comarch Edi, który jest łatwą w obsłudze platformą do komunikacji elektronicznej? Dla kogo dedykowane jest to nowoczesne narzędzie?

Comarch Edi – idealny system dla dużych przedsiębiorstw

Każda firma generuje wiele dokumentów – awiza, faktury, raporty sprzedaży, potwierdzenia… jak usprawnić ich przepływ i odciążyć pracowników, aby mogli skupić się na ważniejszych zadaniach? Dobrym rozwiązaniem może okazać się Comarch Edi – specjalistyczne narzędzie przeznaczone dla dużych przedsiębiorstw. Comarch Edi  (Electronic Data Interchange) pozwala na szybkie wysyłanie i odbieranie różnego typu dokumentów elektronicznych przekonwertowanych na wiele rozmaitych formatów. Program zapewnia sprawne zarządzanie skomplikowaną dokumentacją, upraszczając wiele procedur w prężnie rozwijającej się, dużej firmie. Co ważne system można obsługiwać z poziomu intuicyjnej webowej aplikacji Comarch Edi Web, dla użytkowników jest dostępna też automatyzacja procesu wymiany elektronicznych dokumentów.

System elektronicznej wymiany danych Comarch Edi – usprawnienie pracy administracyjnej

Wdrażanie oprogramowania Comarch Edi w firmie  nie wymaga użycia żadnych zaawansowanych rozwiązań technologicznych. Dzięki temu praktycznemu i łatwemu w obsłudze narzędziu, jako przedsiębiorcy możemy poprawić relacje na linii dostawca-odbiorca. System pozwala wyeliminować ludzkie błędy związane z niedbałym zarządzaniem wymianą dokumentów (przy zastosowaniu odpowiednich reguł sprawdza ich poprawność), dzięki czemu ograniczamy ewentualne koszty dodatkowe wynikające z tego typu zaniedbań. Poza tym dokumentacja elektroniczna, na jakiej bazuje system to ogromna oszczędność czasu, jak i papieru, co nie jest bez znaczenia, biorąc pod uwagę względy ekologiczne. Wszystkie firmowe dane znajdują się w chmurze, nie zajmując cennego miejsca na serwerach. Zróżnicowana funkcjonalność oprogramowania sprawia, że można dostosować je do indywidualnych potrzeb.

Podsumowując, Comarch Edi to system przydatny właścicielom dużych przedsiębiorstw, który umożliwia bezpieczny, sprawny i bezproblemowy proces wymiany dokumentów o charakterze handlowym, jak i finansowym. Więcej informacji na temat nowoczesnego oprogramowania Comarch Edi, jak i Comarch ERP Optima znajdziesz na stronie internetowej: https://boss.net.pl/o-firmie/

Comarch Edi - podstawowe informacje
Comarch Edi – podstawowe informacje